Миколай завітав в Ільницю


19 грудня весь християнський світ відзначає День святого Миколая — покровителя всіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.
З історії відомо, що Святитель Миколай жив приблизно в III-IV століттях. У народі його прозвали Миколою Угодником, оскільки він прославився як угодник Божий. Християни вважають, що в День святого Миколая досі відбуваються чудеса. 
        Здавна Микола Угодник вважався захисником всіх дітей.  У деяких слов'янських народах вірили і досі вірять, що напередодні Дня святого Миколая цей святий приносить усім слухняним дітям подарунки, а неслухняні повинні виправитися і чекати подарунки від Миколая наступного року. Вважається, що малюки знаходять подарунки вранці 19 грудня під подушкою.
   Тож цоьго зимового дня  Святий Миколай неоменув і Ільницький БК "Шахтар" та сільську бібліотеку завітавши на літературний ранок "День святого Миколая" до наймолодших ільничан з подарунками.
     Маленькі учасники ранку розповідали вірші,співали пісні, водили святковий хоровод з гостями свята.
    На святі  був присутній  сільський голова Симканинець Віктор Андрійович, який привітав всіх зі святом Святого Миколая,  з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим.
Немає коментарів:

Дописати коментар