День Незалежності України
   У серпні кожного року ми відзначаємо День Державного прапора та  річницю Незалежності України. 22 роки тому збулася споконвічна мрія народу України - жити в самостійній незалежній державі. До цього дня - 24 серпня 1991 року  - українці йшли багато століть. Нарешті велике бажання наших предків здійснилося, бо саме в цей день Верховна Рада УРСР прийняла історичний документ " Акт про незалежність України".
    Що ж має сьогодні Україна? Велику і вигідно розташовану тереторію, родючу землю і значні природні ресурси, багатовікову історію і самобутню культуру. Україна, як і кожна держава, має свої національні символи -герб, прапор, гімн.Як суверена і незалежна держава, Україна має свою конституцію та органи влади.
     До пам"ятної дати, 23 cерпня, у Ільницькій сільській бібліотеці було оформлено книжкову виставку на тему "Живи і міцній Українська державо" та проведено літературну годину " Усе що є - дорога, явори, усе моє, все зветься Україна  " з участтю працівників  культури  села.

Тож пам"ятаймо, що наша українська земля - найкраща у світі! І де б ми не жили: біля високих гір чи синього моря, серед безкрайнього степу чи в оточенні віковічних лісів, у місті чи в селі, у багатоповерховому будинку чи маленькій хатинці, все це зветься одним словом - Батьківщина - наша ненезалежна Україна.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар